Obratovalni čas   /   Kontakti   /   Cenik   /   Izposoja iz druge knjižnice   /   E-obveščanje   /   Kazalo   /     /     /     /     /     /   ENG

Kontakti in informacije

Kranj

Splošne informacije 04 201-35-55, 04 201-35-66
Podaljševanje rokov izposoje gradiva 04 201-35-55, 04 201-35-66
Informacije o gradivu
O Otroci 04 201-35-77, 04 201-35-78
K Književnost in jeziki 04 201-35-40
D Družba in umetnost 04 201-35-68
D Film, Glasba 04 201-35-76
N Narava in tehnika 04 201-35-72
Z Zdravje in prosti čas 04 201-35-72
V Vseved 04 201-35-72
P Posebne zbirke 04 201-35-58
Obiski skupin
Za otroke 04 201-35-77 obiskiskupin@mkk.si
Za odrasle 04 201-35-57 obiskiskupin@mkk.si

Krajevne knjižnice

Stražišče 04 231-64-00 strazisce@mkk.si
Šenčur 04 251-68-10 sencur@mkk.si
Cerklje na Gorenjskem 04 281-58-25 cerklje@mkk.si
Naklo 04 257-76-10 naklo@mkk.si
Preddvor 04 255-64-10 preddvor@mkk.si
Jezersko 04 254-51-90 jezersko@mkk.si
Koordinatorica enote za upravljenje mreže krajevnih knjižnic:
Helena Krampl Nikač 04 257-76-10 helena.krampl.nikac@mkk.si

Oddelek za delo z uporabniki

Jana Zeni Bešter, vodja oddelka 04 201-35-55 jana.bester@mkk.si
Koordinatorica enote za delo z otroki in mladino:
Maja Kenda 04 201-35-77 maja.kenda@mkk.si
Koordinatorica enote za delo z odraslimi uporabniki:
Dita Urh 04 201-35-40 dita.urh@mkk.si

Oddelek za marketing in prireditve

Nina Svetelj, vodja oddelka 04 201-35-57, 040 416-770 nina.svetelj@mkk.si

Oddelek za nabavo in obdelavo gradiva

Katarina Peric, vodja oddelka 04 201-35-64 katarina.peric@mkk.si
Leon Belančič, nabava 04 201-35-54 leon.belancic@mkk.si
Ponudbe za nakup gradiva  04 201-35-54 nabava@mkk.si

Računovodsko administrativni oddelek

Tina Kokalj Grebenc, vodja oddelka 04 201-35-53  tina.grebenc@mkk.si

Uprava

Breda Karun, direktorica 04 201-35-71 mkk@mkk.si
Maja Vunšek, pomočnica direktorice 04 201-35-70 maja.vunsek@mkk.si