Obratovalni čas   /   Kontakti   /   Cenik   /   Medknjižnična izposoja   /   Prijava na e-novice   /   Kazalo   /     /     /     /     /  

Notranja organizacija

skupinska fotka zaposlenih v MKKUprava

Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj
tel.: 04 201-35-71
faks: 04 201-35-60
e-pošta: mkk@mkk.si

 

 

telefon e-pošta
Direktorica Breda Karun 04 201-35-71 mkk@mkk.si

 

Računovodsko administrativna služba

telefon e-pošta
Vodja službe Tina Kokalj Grebenc 04 201-35-53 tina.grebenc@mkk.si
Zaposleni Mojca Miko Zorman 04 201-35-71 mojca.miko@mkk.si
Tina Kuraš 04 201-35-71 tina.kuras@mkk.si

Služba za prireditve

telefon e-pošta
Vodja službe Nina Svetelj 04 201-35-57
Namestnica vodje Damjana Mustar 04 201-35-61, 040 124-124 damjana.mustar@mkk.si
Zaposleni Lucija Podbrežnik 04 201-35-57 lucija.podbreznik@mkk.si
Božica Čulibrk Rajkovič 04 201-35-57, 030 710-436 bozi.culibrk@mkk.si

Služba za nabavo in obdelavo gradiva

telefon e-pošta
Vodja službe Katarina Peric 04 201-35-64 katarina.peric@mkk.si
Namestnica vodje Anuška Bovha 04 201-35-64 anuska.bovha@mkk.si
Nabava gradiva Leon Belančič 04 201-35-54 leon.belancic@mkk.si
Zaposleni Anka Vojaković Zupan 04 201-35-64 anka.zupan@mkk.si
Andra Bernik 04 201-35-65 andra.bernik@mkk.si
Lili Čeru 04 201-35-64 lilijana.ceru@mkk.si

Služba za izposojo in informacije

telefon e-pošta
Vodja službe Jana Zeni Bešter 04 201-35-73 jana.bester@mkk.si
Pomočnica vodje Maja Vunšek 04 201-35-73 maja.vunsek@mkk.si
Zaposleni Lucijan Adam lucijan.adam@mkk.si
Jure Bohinec jure.bohinec@mkk.si
Andreja Cuderman andreja.cuderman@mkk.si
Milena Enci milena.enci@mkk.si
Milan Gramc milan.gramc@mkk.si
Lara Gujtman lara.gujtman@mkk.si
Ines Jenšterle ines.jensterle@mkk.si
Dani Jurgec 04 201-35-67 dani.jurgec@mkk.si
Petra Kejžar petra.kejzar@mkk.si
Maja Kenda maja.kenda@mkk.si
Darja Kos darja.kos@mkk.si
Helena Krampl Nikač 04 257-76-10 helena.krampl.nikac@mkk.si
Irina Lah irena.lah@mkk.si
Maja Lesar 04 201-35-77 maja.lesar@mkk.si
Leja Mizerit leja.mizerit@mkk.si
Leonida Okorn leonida.okorn@mkk.si
Damjana Pečjak damjana.pecjak@mkk.si
Vesna Perko vesna.perko@mkk.si
Filip Sekne filip.sekne@mkk.si
Franc Sever franc.sever@mkk.si
Tanja Smiljanič tanja.smiljanic@mkk.si
Marko Rauch marko.rauch@mkk.si
Marija Štefe marija.stefe@mkk.si
Neli Tomšič neli.tomsic@mkk.si
Eva Tušek eva.tusek@mkk.si
Meta Učakar meta.ucakar@mkk.si
Dita Urh dita.urh@mkk.si
Dragica Vasič dragica.vasic@mkk.si
Urša Vidergar ursa.vidergar@mkk.si

Tehnična služba

telefon e-pošta
Manica Čelik 04 201-35-65 manica.celik@mkk.si