Obratovalni čas   /   Kontakti   /   Cenik   /   Medknjižnična izposoja   /   Prijava na e-novice   /   Kazalo   /     /     /     /     /  

Kontakti in informacije

Kranj

Splošne informacije 04 201-35-55, 04 201-35-66
Podaljševanje rokov izposoje gradiva 04 201-35-55, 04 201-35-66
Obiski skupin
Za otroke 04 201-35-77 obiskiskupin@mkk.si
Za odrasle 04 201-35-57 obiskiskupin@mkk.si
Informacije o gradivu
O Otroci 04 201-35-77, 04 201-35-78
K Književnost in jeziki 04 201-35-40
D Družba in umetnost 04 201-35-68
D Film, Glasba 04 201-35-76
N Narava in tehnika 04 201-35-72
Z Zdravje in prosti čas 04 201-35-72
V Vseved 04 201-35-72
P Posebne zbirke 04 201-35-58

Krajevne knjižnice

Stražišče 04 231-64-00 strazisce@mkk.si
Šenčur 04 251-68-10 sencur@mkk.si
Cerklje na Gorenjskem 04 281-58-25 cerklje@mkk.si
Naklo 04 257-76-10 naklo@mkk.si
Preddvor 04 255-64-10 preddvor@mkk.si
Jezersko 04 254-51-90 jezersko@mkk.si
Koordinatorica krajevnih knjižnic:
Helena Krampl Nikač 04 257-76-10 helena.krampl.nikac@mkk.si

 

Služba za izposojo in informacije

Jana Zeni Bešter, vodja 04 201-35-55 jana.bester@mkk.si
Maja Vunšek, pomočnica vodje 04 201-35-55 maja.vunsek@mkk.si

Služba za prireditve

Damjana Mustar 04 201-35-61, 040 124-124 damjana.mustar@mkk.si

Služba za nabavo in obdelavo gradiva

Katarina Peric, vodja 04 201-35-64 katarina.peric@mkk.si
Leon Belančič, nabava 04 201-35-54 leon.belancic@mkk.si
Ponudbe za nakup gradiva 04 201-35-54 nabava@mkk.si

Računovodsko administrativna služba

Tina Kokalj Grebenc, vodja 04 201-35-53 tina.grebenc@mkk.si

Uprava

Breda Karun, direktorica 04 201-35-71 mkk@mkk.si